Erzurum'da Yatak Nereden Alınır?

Erzurum'da Yatak Nereden Alınır?

Erzurum ve doğuda doğru kaliteli ve hijyenik koşullarda imal edilen yataklarımızdan haberiniz yoksa muhtemelen bu soruyu doğru cevaplayamazınız. Erzurum'da doğru yatak Evyat Yatak'tan alınır.

Zamanın getirdiği teknolojik makine ekipmanlarımız işinde uzman personelimizin katmış olduğu kaliteyle Erzurum'da yatak denilince akla ilk sırada biz geliriz. Uygun fiyat koşullarımız ödeme kolaylıklarımız, özel sipariş uygulamamızla tamda sizin ihtiyacınıza göre yataklar firmamız tarafından titizlikle üretilir. Kaliteli bir yatakta bulunması gerekn sertlik, hijyen, kaliteli malzeme gibi özellikleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Bir yatağın tamamlayıcısı olan baza ve başlık gibi diğer aparatları da yataklarımıza uygun bir şekilde imal ediyoruz, isterseniz ürünlerimizden herhangi birisini ister bir kombin şeklinde tedarik edebileceğiniz ürünlerimiz sırf şahsi yada parakende değil, toptan imalat olarakta alabilirsiniz. Uygun fiyat koşullarımızdan faydalanmak için mutlaka bizimle irtbata geçin.

Yataklarımızın bazı özellikleri:

  • Yataklarımız oldukça yumuşak kumaşlardan kapitone edilerek hazırlanırlar
  • Oldukça esnektirler
  • Yatağın kumaşına göre bir his verirler. yatak çeşitlerimiz hakkında iletişim kanallarımızı kullanarak bilgi alabilirsiniz.
  • Güçlü elastikiyet sunarlar
  • Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçeneklerimiz var.

Yatakla birlikte Baza ve Başlık üretimi de yaptığımız için kendinize özgü kombinler seçebilir hatta özel sipariş sayfamızdan faydalanarak kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. İyi bir yatağa bir servet vermek yerine aynı özellik ve kalitede uygun fiyatlı yataklarımızı keşfedin, sıradan yataklar dışında esnekliği kalitesi, çeşitleri, renk çeşitliliği, visko, torba yay teknolojisi, anti bakteriyel ürün çeşitlerimizden istediğinizi seçin.