Hakkımızda

Kurulduğumuz günden beri (ocak 2015) müşterilerimizin fiyat olarak daha uygun ve daha iyi donanıma sahip ürünlere ulaşmasını sağlamak amacıyla Yatak üretiyoruz. Sürekli olarak yeni teknolojileri takip ederek istek ve ihtiyaçlara göre daha modernize bir yaklaşımla çalışıyoruz.

Biz sadece bir yatak üretici firma olma yolunda ilerlemiyoruz başından beri bulunduğumuz konumlara katma değerler kazandırıyoruz. Hem üretim alanında hem sağladığımız istihdamla üretim yaptığımız şehirlerde sadece kendimize değil en başta müşterilerimiz olmak üzere bölge halkına ve esnafına da kazandırıyoruz.

Değerlerimiz

Herkes İyi bir Yatağı Hak Ediyor

Her bireyin gücü ölçüsünde kaliteli bir yatağa sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Bu bağlamda kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun standartlar dahilinde yataklar üretiyoruz.

Müşterilerimiz Her Şey Demek

Evyat olarak  müşterilerimizin tam olarak aradıklarını bulmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Beyin fırtınası sürecimizin büyük bir kısmını müşteri geri bildirimlerinden esinlenerek üretiyoruz.

Evyat olarak en iyisini sunmaya kendimizi adadık. Müşteri desteğinden ürün tasarımına ve geliştirilmesine kadar her şey, işinde uzman profesyonel ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Misyon

Dünya standartlarını yakalayarak asla çağın gerisinde kalmadan, üretimde ve yeniliklerde öncü olmak hedeflerimizin başında geliyor.

Bulunduğumuz konumda değil bütün Türkiye'de en iyi olmak alanımızda başarılı olmaktan daha çok müşterilerimizin kazanması asıl hedeflerimiz arasında.

İşte bu yüzden artık standart hale gelmiş olan ücretsiz kurulum, garanti gibi olmazsa olmazları firmamızın bir değeri gibi göstermiyoruz. İnsanımız bizim için asıl olan hedef. Sadece müşterilerimiz değil bütün insanımıza ayırt etmeksizin kazandırma çabasındayız.

Vizyon

Dünya standartlarını yakalayarak yatak imalat sektöründe öncü bir firma olmak, yeni teknolojileri kullanmak hatta yeni teknolojiler geliştirmek vizyonumuzdur.