Evyat Yatak Hakkında

Uzun yıllardır ticaret hayatı içinde olan uluslararası tecrübeye sahip şirketimiz, yönetim kurulu başkanımız Resul Çankaya tarafından kurulmuştur.

2015 yılından itibaren özellikle Erzurum'un tek ve bölgenin en büyük karton koli üreticisi, Erzurum'a özgü bakır işlemelerin üreticisi ve bölgenin Evyat yatak imalatçısı.

Holdingimiz yatırım yaptığı iş alanlarına markalaşma yoluna devam etmekte olup müşterilerimizin gereksinim ve beklentilerinin ötesine geçerek uluslararası kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunmak adına farkındalık oluşturmak yönetim anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

Saygılarımızla.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel hizmetleri kalıplarından çıkarak daha modern ve çağdaş hizmetler üretmek için, teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturmuştur. Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollarından birinin yaşamakta olduğu çevrenin modern, çağdaş, temiz ve doğaya saygılı yerler olması gerektiği düşüncesindeyiz.

Vizyonumuz

Yeniliklere açık, ileriyi görebilen, alanımızda kendimizi başarıl ile temsil edebilen, kaliteli hizmet hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş hizmet anlayışı hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik. Bu felsefede bize katkıda bulunan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.